نسل جديد نرم كننده هاي لباس سپيد به بازار آمد

 

10.JPG

نسل جدید نرم کننده های البسه با نام تجاری سپید به بازار آمد.

به گزارش پاکسان نیوز، نسل جدید نرم کننده‌های البسه، ملحفه و حوله با برند سپید و برای تکمیل سبد محصولات ساینا به بازار عرضه شد.

این محصول جدید كه به گروه نرم كننده‌هاي لباس اختصاص دارد با نام تجاري سپيد و با سرمايه‌گذاري انجام شده در شركت ساينا و تجهيز خطوط توليد اين شركت به دستگاه بسته‌بندي اسليو به سبد کالای خانوار اضافه شد.

اولين محصول اين نسل از محصولات که به گروه نرم کننده‌های لباس اختصاص دارد و با باز طراحي فرمولاسيون بهينه سازي شده از اسانس كپسوله بهرمند شده و با بسته بندي اسليو ضمن ايجاد زيبايي در بسته بندي محصول محافظت بيشتري از شوينده را سبب شده و شرايط استفاده را براي مصرف كننده مطلوب‌تر مي نمايد.

در باز طراحي فرمول اين محصول ضمن كمك گرفتن از معتبرترين لابراتوراهاي سازنده مرغوب ترین اسانس در اروپا، از اسانس كپسوله در آن استفاده شده كه سبب مي‌شود در هنگام شستشو و پس از خشك شدن لباس علاوه بر نرمي و لطافت بيشتر، بوي خوش رايحه آن ماندگار باشد و در هنگام اتوكشي و استفاده نيز اين رايحه بر روي لباس باقي بماند.

نرم كنندهنسل جديد سپيدبا نرم و لطیف نمودن حوله و لباس،استفاده و پوشیدن آنها را راحتتر می‌نمایند. این محصول همچنین می‌توانندبا از بین بردن الكتریسته ساكن مانع از جذب ذرات گرد و غبار شدهو باعثكاهش چین و چروك پارچهشوند.

از دیگر خواص مطلوب آنها می‌توان بهمراقبت از رنگ و بافتپارچه اشاره كرد كه در صورت استفادهمداوم، طول عمر البسه زیاد‌تر خواهد شد. یكی دیگر از خواصقابل توجه نرم كننده سپيد با اسانس كپسوله، تثبیت و ماندگاری بیشتر اسانس بر روی پارچهاست.

تولید نرم کننده سپید با تنوع رنگ و اسانس های متعدد به منظور تامین خواست مشتریان با هر سلیقه‌ای صورت گرفته و این امکان فراهم شده تا مصرف كننده طبق سلیقه خود بتواند براحتی یكی از آنها را انتخاب نماید.